Онкохвора ведуча “1+1” Алла Мазур розповіла, що недоброзичливці поширюють фейк про те, що “вона мала стати тренером “Ліги сміху”, проте захворіла”.

Про це ведуча повідомила у соціальних мережах.

“Маю спростувати один фейк. Оскільки хтось вирішив погратися з моєю хворобою і написав, що мене запрошували тренером в Лігу сміху, а тепер – от біда, не зможу- мушу повідомити: це неправда. Доведеться засмутити тих, хто так “переживає” про мою комедійну кар’єру. Я залишаюсь працювати в новинах. І буду й далі займатися своєю справою: інформаційною. Дякую всім за підтримку. І нагадую: вона також особливо потрібна зараз онкохворим діткам. Допомогти їм можна через фонд “Таблеточки”, – зазначила Алла Мазур.

Нагадаємо, 12 листопада телеведуча Алла Мазур зізналася, що захворіла на рак і розпочала складну боротьбу з хворобою.

У Мазур виявили злоякісну пухлину, яка не проявлялася жодними симптомами.

Мазур подякувала сім’ї, друзям і колегам з “ТСН”, які її підтримали, і закликала кожну українську жінку – особливо після 45-ти – проходити невідкладний профілактичний огляд хоча б раз на рік.

“Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя”, – поділилася Мазур.