У суботу, 22 лютого, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов вилетів в Нові Санжари Полтавської області.

В населений пункт, де протестували проти громадян, які прилетіли з Китаю, Данилов відправився за дорученням президента Володимира Зеленського, повідомили на сайті РНБОУ.

“Данилов детально ознайомиться з ситуацією, що склалася навколо розміщення евакуйованих з Китаю українців в медцентрі Національної гвардії “Нові Санжари”, – зазначено в повідомленні.Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька показала, як пройшов її перший день на карантині в Нових Санжарах з евакуйованими з Китаю людьми.

“Перший день пройшов переважно в телефоні. Переважно у вирішенні питань, пов’язаних з організацією роботи екіпажу літака і перевіркою готовності закладів охорони здоров’я Полтави приймати у разі необхідності осіб в інфекційні бокси. Досить інтенсивний день, але вирішення більшості питань відбувалося в телефоні й через видачу певних доручень”, – зазначила міністерка.