Привітання екс-президента України, очільника партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка з Новим Роком на думку доктора юридичних наук, професора, академіка Віталія Журавського – абсолютно не щире. На його думку це було більше схожим на мумію, яка хоче ожити, яка не впоралася зі своїми емоціями, що вона програла.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі ZIK.

Віталій Журавський прокоментував інцидент, що трапився на двох центральних телеканалах, які пов’язують з експрезидентом Петром Порошенком, які перед Новим роком показали новорічне вітання президента Володимира Зеленського до або ж після вітання його попередника Петра Порошенка:

“Я уважно переглянув привітання Порошенка. Воно не щире. Це говорила мумія, яка хоче ожити. Яка не впоралася зі своїми емоціями, що вона програла. А він програв вибори. З тріском програв! І коли він заявив, що бажає колективного імунітету від популізму, так при ньому був повний популізм! Коли він каже: я бажаю колективного імунітету безтолковості, безвідповідальності, то при ньому була безтолковість і безвідповідальність! Якби було все інакше, за нього проголосували б!” – наголосив академік.

Віталій Журавський переконаний, що ця витівка Петра Порошенка пов’язана виключно з тим, що він досі не може змиритися з поразкою на виборах президента.

“Він людина дріб’язкова. Я знаю його багато років, ще коли він не був президентом. Але він таким і залишився. Він не може змиритися, що він – не президент. А він не президент і більше президентом не буде. Вирок йому зробили виборці”, – додав гість ток-шоу.

Відзначимо, що на телеканалах “Прямий” і “5 канал”, другий рік поспіль, показали новорічне відеозвернення екс-президента України Петра Порошенка. Новорічний ролик тривав близько чотирьох хвилин. Поруч з лідером “Європейської солідарності” знаходилися його дружина, депутат Софія Федина та волонтер Маруся Звіробій, яких судили за погрози Зеленському.

“Я бажаю колективного імунітету людям від коронавірусу, що прийшов в 2020 році. Країні – від вірусу популізму і непрофесіоналізму, безглуздості і безвідповідальності, штами якого вразили державний організм роком раніше”, – сказав екс-президент.

При цьому “Прямий” спочатку випустив відео з Петром Порошенко, а потім з Володимиром Зеленським. На “5 телеканалі” звернення Зеленського показали раніше.