Печерський районний суд Києва відпустив народну депутатку від партії “Європейська солідарність” Софію Федину, яку підозрюють у погрозах убивством президенту України Володимиру Зеленському, під особисте зобов’язання.


Нагадаємо, Фракція політичної партії “Європейська солідарність” вважає судовий розгляд щодо своєї колеги, народного депутата України Софії Федини політичними репресіями. Про це заявив сьогодні інший нардеп від тієї ж політичної сили Микола Княжицький.

Разом з іншими колегами по Парламенту Ахтемом Чийгозом, Володимиром В’ятровичем та Ніною Южаніною він прийшов сьогодні до суду, щоб підтримати Софію Федину. Перед початком засідання він дав коментар журналістам телеканалу “Прямий”: відео опубліковано на фейсбук-сторінці партії “Європейська солідарність”. “Я вважаю, що це справа абсолютно абсурдна. Ми зараз обговорюємо не моральний бік звернення Федини і Звіробій до Володимира Зеленського.

Йдеться про прямих політичні репресії по відношенню до чинного народного депутату Софії Федини. І якщо ми будемо обговорювати наші моральні принципи, то у мене питання: яке я маю право робити зауваження тій ж Марусі Звіробій, яка зробила стільки для нашої армії? Зеленський також не мав права робити їй зауваження “, – зазначив Княжицький.

В соціальних мережах українці обурюються. Такий вирок їх не задовільняє.