Колишній генеральний прокурор Святослав Піскун повідомив, що 13 травня його виселили з державної дачі.

Про це він сказав в ефірі програми “Свобода слова Славіка Шустера”.

“Я із задоволенням з’їду з державної дачі. Зі мною вже навіть розірвали договір оренди”, – сказав Піскун.

За його словами, 13 травня він отримав відповідний документ.

“Звичайно, це неприємно, але що поробиш. Треба, так треба”, – зазначив Піскун.

Він повідомив, що мав право проживання на державній дачі за законом, так як отримав це право будучи генпрокурором.

Піскун додав, що уклав договір оренди на 49 років і платив значну суму коштів, а не символічну.

До цього, як повідомив Піскун, він жив на 10-му поверсі в багатоквартирному будинку.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський, який розраховує, що закон про статус олігархів розв’яже проблему бідності в Україні, розпорядився провести аудит земель і державних резиденцій у Конча-Заспі та Пущі-Водиці.

Про це він повідомив у відеозверненні.

“Сьогодні мною поставлено завдання провести повний аудит земель і резиденцій у Конча-Заспі та Пущі-Водиці, встановити повний перелік осіб, які там проживають, за яких обставин вони отримали це право”, – сказав він.

Президент додав, що після отримання інформації буде розпочато “велике переселення цих народів”.

Зеленський зазначив, що в кінці 2014 року постановою уряду було скасовано перелік категорій осіб, що мають право на пільгове проживання на держдачах, але насправді було легалізовано перебування на цих землях і в резиденціях за дуже символічну плату колишніх суддів, прокурорів, правоохоронців, митників, податківців.

Серед таких пільговиків він згадав колишнього генерального прокурора Святослава Піскуна, колишнього депутата Верховної Ради Володимира Ландика (фракція Партії регіонів), колишнього віцепрем’єр-міністра Івана Васюника, міністрів часів експрезидента Віктора Януковича – міністра освіти і науки Дмитра Табачника і міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, а також чиновників часів президента Петра Порошенка – віцепрем’єр-міністра, ексміністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та директора департаменту корпорації “Богдан” Олександра Ільїна.

За словами Зеленського, ці та низка інших ексчиновників користуються держдачами за символічну плату, отримавши 50% компенсації витрат на ремонт.