73-річна мати народного депутата “Європейської солідарності” Ірини Геращенко та її 71-річна свекруха придбали два будинки по сусідству на самому березі річки “Десна”.

Про це повідомляє “Islnd TV” на своєму каналі в YouTube, пише видання “Країна”.

Згідно з електронною декларацією депутата Геращенко за минулий 2019 рік, всією нерухомістю в її родині повністю володіє її чоловік Антон Зацепін. Сама нардеп не відзначила той факт, що її чоловік придбав у минулому році будинок під Києвом.

“Хоча закон зобов’язує чиновника, в разі істотних змін у майновому стані суб’єкта декларування, в десятиденний термін з моменту такої покупки повідомити про це в Нацагентство”, – відзначають в матеріалі.

Також в декларації вказано, що в 2019 році в тому ж селі Літки Броварського району Київської області, будинок майже на 300 кв.м. змогла придбати її матір 73-річна Ольга Григорівна. А в 2018 вона ж придбала там земельну ділянку, на якому, як зазначено на картах Google, вже був будинок.

У той же час, Віра Іванівна Зацепіна, 71-річна свекруха Геращенко, в 2017 році придбала будинок площею понад 200 кв.м. поруч зі свахою.

“Свекруха Ірини в 2018 році в селі Літки придбала невеликий дерев’яний будинок, за адресою вул. Чопівського, 34. Саме за цією адресою розташована база відпочинку” Десна “. А в 2018 році свекруха Геращенко взяла за цією ж адресою в оренду земельну ділянку аж до 2068 роки з правом пролонгації “, – розповідають на каналі.

До того ж, вся нерухомість депутата Геращенко перебуває на самому березі річки Десна. Репортерам не вдалося детально розглянути маєтку сім’ї парламентарія через те, що вся територія огороджена високим парканом, який оповите колючим дротом.

Вся нерухомість, яка є у чоловіка, матері і свекрухи нардепа, купувалася в період високої політичної активності Ірини Геращенко в Парламенті України.