Журналіст Дмитро Гордон в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” звинуватив фракцію “Слуга народу” в тому, що її депутати “прийшли на горбу Зеленського” у владу, отримують по 25 000 доларів щомісяця в конвертах і при цьому “витворяють чортзна-що”.

Зокрема, журналіст прокоментував вечірку, організовану під час карантину Миколою Тищенком, а також поїздку Євгена Шевченка в Білорусь, до Лукашенка.

“У мене немає претензій до Євгена Шевченка. Тут все зрозуміло. У мене є питання до партії “Слуга народу”. Всі депутати партії “Слуга народу” прийшли у владу, у Верховну Раду прийшли на горбу Володимира Зеленського. Якби український народ 73 відсотками голосів не довірив Зеленському стати президентом, вас би переважної більшості ніхто не знав, ви б ніде не були. Ви зараз не отримували б, як кажуть, в парламенті великі гроші кощомісяця. Всередньому 25 000 доларів. Невідомо звідки вони беруться. Кажуть, вам платять”, – зазначив Гордон.

“А тепер ви вирішили, що ви всі великі, і ви можете підставляти президента. Один влаштовує пікніки, Микола Тищенко. І ваша фракція нічого з ним не робить. Ви що? Та його треба стусаном під зад. Щоб він не ганьбив президента і справедливість в Україні. І що? Залишається Тищенко”, – обурився журналіст.

“Ось людина стоїть. Те ж саме треба робити. А ви ще дискутуєте, могла вона або не могла. Степанов витворяє чортзна-що з вакцинацією. Ми навіть цін на вакцину не знаємо. Ваш міністр. Тиша!” – констатував Гордон.