Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі не збирається вступати в конфронтацію з Росією на випадок, якщо його партія «Єдиний національний рух» переможе на майбутніх парламентських виборах, і він вступить на посаду прем’єра.

З відповідною заявою політик виступив в ефірі грузинського опозиційного телеканалу «Формула ТБ» під час прямого включення з Дніпра. Більш того, він пообіцяв, що повернеться в Україну через кілька років «рішення» ситуації в Грузії.

«Нашим завданням не є конфронтація з Росією, наше завдання – правильне рішення внутрішніх проблем і ми їх вирішимо, в тому числі, в довгостроковій перспективі і проблему, пов’язану з нашими внутрішніми територіями. Зараз потрібно витягувати країну з болота, а не вступати з кимось в конфронтацію », – висловився Саакашвілі.

Разом з тим, він зазначив, що в останні роки багато переоцінив і він вже не « той Міша, яким був».

«Це в певному сенсі добре, так як ті сім років, протягом яких я не знаходився в Грузії, стали достатніми для роздумів, переоцінки. Не хочу сказати, що ці роки були достатніми для накопичення мудрості, так як я ще не такий старий, але їх вистачило для правильної оцінки накопиченого досвіду », – сказав політик.