Скандальні висловлювання екс-нардепа від “Партії регіонів” Олени Бондаренко в ефірі телеканалу “НАШ” викликали негайну реакцію військових.

Напередодні Бондаренко в ефірі телеканалу “НАШ” назвала всіх українських військових “злочинцями”.

Генерал-майор Сергій Кривонос, який особисто брав участь в обороні аеродрому Краматорська, заявив, що її висловлюваннями негайно повинні зайнятися силові структури і СБУ в першу чергу. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Щодо звинувачень військовослужбовців ЗСУ в злочинах від колишнього депутата ВРУ Бондаренко. Я, як військовослужбовець, вже 7-й рік віддаю себе повністю боротьбі з російською агресією проти України; керував обороною краматорського аеродрому; під моїм командуванням було взято в полон не один і не два кадрових російських військових і багато іншого. Можу перераховувати докази присутності регулярних збройних формувань РФ на території України навіть тільки з власного досвіду, не кажучи вже про сотні опублікованих результатів журналістських досліджень, відкритих кримінальних проваджень за даним фактом і багато інших задокументованих випадків. У всіх країнах світу будь-які висловлювання проти національної безпеки держави і тим більше звинувачення Збройних сил країни, вважаються злочином “, – заявив він.

За словами військового, висловлювання проти національної безпеки держави і звинувачення Збройних сил повинні вважатися злочином. Кривонос зажадав негайної реакції спецслужб і правоохоронних органів, які повинні зайнятися Бондаренко негайно.

“Коли ж це висловлювання відкрито звучить з вуст колишнього депутата в прямому ефірі одного з телеканалів, в такому випадку повинна бути негайна реакція Служби безпеки України, правоохоронних органів та Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

У країні, проти якої сьомий рік відбувається збройна агресія, в якій окуповані Крим і частина Донецької та Луганської областей, яка має тисячі загиблих і поранених і понад мільйон біженців, відкриті звинувачення воїнів в “злочині” – це пройдені навіть не червоні лінії, а всі межі! Або хтось має позицію іншу? Іншу мають тільки ті, хто проти нашої України, вільною і незалежною. Іншу мають “московські воші і українські гниди” … але ми знайдемо гас, щоб вивести цю гидоту …

Слава Україні! “- написав він на своїй сторінці в соціальній мережі.