Російські військові в тимчасово окупованому Мелітопольському районі на Запоріжжі продовжують готуватися до ймовірного контрнаступу ЗСУ. Вони риють все нові окопи та ховають свою техніку, а також Камазами вивозять 200-х з лінії фронту

На це вказав мер українського міста Іван Федоров. Він також показав карту з позначенням лінії вздовж населених пунктів, де укріплюються загарбники.

“Окупанти Мелітопольщини продовжують звикати до землі – риють собі ями та готують деревину”, – наголосив чиновник.

Він зазначив, що на околицях Мелітополя, зокрема за лісопарком і тублікарнею, військові ЗС РФ викопали траншеї. Вони настільки великі, іронічно підкреслив Федоров, що там поміститься і ворожа техніка, і ворожі братські могили.

Також окупанти ховають живу силу й техніку на території Богатирського лісництва. Разом із цим воєнні злочинці активно знищують українських ліс, випилюючи дерева для облаштування своїх бліндажів та окопів.

“Останніми днями мелітопольці спостерігають, як об’їзною дорогою в бік Запорізької лінії фронту рухаються військові КаМАзи, завантажені стовбурами дерев”, – розповів Федоров.

Люди помітили, що й у зворотній бік ворожі вантажівки порожніми не їдуть, а везуть вщент розбиту свою військову техніку і “200-х” товаришів.