Колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у інтерв’ю головній редакторці видання “ГОРДОН” Олесі Бацман, що давно не спілкується із п’ятим президентом України Петром Порошенком.

“Ми не спілкуємося з Петром Олексійовичем досить уже давно. Я навіть не пригадаю, коли ми з ним… Ні, ви знаєте, я скажу: коли в нього помер батько, я вважав своїм людським обов’язком приїхати і ніби висловити свої співчуття. Ось це був, мабуть, останній раз, коли ми з ним узагалі бачилися”, – сказав експрем’єр.

Гройсман пояснив, що він і експрезидент – “різні люди”, і назвав міфом твердження про те, що він нібито є “людиною Порошенка”.

“Ось є люди за характером абсолютно різні й за своїми принципами, за поглядами… Я ж не працював із ним до 2014 року взагалі ніколи”, – підкреслив колишній глава уряду.

Гройсман був прем’єр-міністром із квітня 2016 року до серпня 2019 року, коли президентом був Порошенко. Кабмін Гройсмана відправили у відставку за три місяці після обрання президентом Володимира Зеленського.

На позачергових виборах 2019 роки разом зі своєю партією “Українська стратегія Гройсмана” балотувався до Верховної Ради, але політсила не подолала 5-відсоткового прохідного бар’єра (набрала 2,41% голосів). Порошенка обрали народним депутатом за списком “Європейської солідарності”, у якому він був першим номером.

Раніше, Володимир Гройсман розповів, чому не пішов з екс-президентом Петром Порошенком на вибори.

“Прочитав інтерв‘ю Петра Олексійовича для “Української правди”. Схоже, він так і не зробив для себе висновків з того всього, що відбулось останнім часом. Як, на жаль, так і не зрозумів, чому я не пішов на вибори разом з ним.

Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями.

Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів. Врешті і я теж не зміг з огляду на його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в України все ще попереду!”, – говорив Гройсман напередодні парламентських виборів у липні 2019 року.