За сьогодні до юридичної компанії «Закон і захист» вже звернулося 10 людей. Це мешканці вул. Лінкольна та Левандівки (2 під’їзди). Люди скаржаться на матеріальні втрати через відключення електрики без попереджень. В одного мешканця так зламалась пральна машинка та акваріум.

Вже зараз до компанії продовжують звертатись львів’яни, щоб відстояти свою права та покарати винних у цих безчинствах. Директор юридичної компанії «Закон і захист», Дмитро Разумовський, розповів, що вже за декілька днів компанія передасть до суду 3-4 позови львів’ян  на матеріальне відшкодування від ПАТ «Львівобленерго».

Нагадаємо, що віднедавна у Львові почали відключати електрику. При цьому Львівобленерго лише зранку надавало назви вулиць, де будуть вимикати світло. Підбирали ж вони ці вулиці за допомогою сайту рандом. Час вимкнень – невідомо, від 8.50 до…Виникла також ще одна проблема: на деяких вулицях та районах світло вимикали по два рази на день,  у той час як у інших взагалі не відключали електрику.

Так юридична компанія «Закон і захист» безкоштовно допомагає написати позовні заяви. Якщо вам завдано збитки через відключення електрики, звертайтесь за адресою просп. Чорновола, 57 або за телефоном 098 50 10 170, 063 20 07 576.

За допомогою фахівців юридичної компанії  "Закон і захист" ви зможете звернутись до суду з вимогою про відшкодувань завданих  вам збитків.      

 

 

Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання