20 травня 2019 року відбулася інавгурація Володимира Зеленського. За ці 3 роки президентові довелося боротися з багатьма труднощами. Найжахливіше – з війною. Поруч з ним завжди є кохана дружина, яка підтримує, розуміє. Та у час війни життя обох кардинально змінилося.

Президент постійно перебуває разом з командою, працює над тим, щоб якомога швидше перемогти ворога та жити у вільній країні. Олена Зеленська зараз співпрацює з іноземними колегами та дбає про дітей.

Перша леді майже завжди супроводжувала президента під час його робочих поїздок в інші країни. За 3 роки президенства Володимира Зеленського Олена побувала разом з ним на офіційних зустрічах, святкових заходах. У той час, коли Зеленський під час робочих поїздок розв’язував важливі політичні питання, перша леді працювала над культурною сферою.

Одним з головних напрямків роботи Олени до війни було впровадження україномовних аудіогідів у світових музеях, картинних галереях та інших культурних місцях. Завдяки цій діяльності Зеленської тепер у багатьох відомих туристичних місцях можна послухати екскурсію українською.

Та ранок 24 лютого змінив усе. Тоді Україна прокинулася від звуків вибухів та новин про повномасштабну війну, яку розв’язала Росія. Президент одразу ж зібрався з командою на Банковій, а Олена Зеленська з дітьми відправилася у безпечне місце. Зеленський не приховував, що його сім’я є мішенню номер два для Кремля, тому не повідомляв, де перебувають його дружина та діти. Володимир робив усе для того, щоб вберегти рідних.

Вперше за час війни перша леді з’явилася на публіці 8 травня. Тоді вона разом з Джилл Байден зустрілася з переселенцями в Ужгороді, а також відвідала поранених військових.

До цього дружина президента працювала дистанційно. Вона активно спілкувалася з іноземними колегами з питань прийняття українських біженців, дітей-сиріт, а також онкохворих дітей, які потребують лікування за кордоном.