Підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука відправили під домашній арешт. Водночас справа щодо нього може розвиватись як у так званому серіалі.

Вже 9 липня у справі щодо проросійського лідера “Опозиційної платформи – За життя” можуть з’явитись нові деталі. Про це в ефірі програми “Перехресний допит” розповів колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

“Це буде серіал із багатьох серій. Одна з наступних – буде 9 липня, доки йому обрали запобіжний захід. Можливо, будуть серії з додатковими епізодами й повідомленнями про підозру”, – сказав колишній генпрокурор.

Він додав, що у відповідному випадку може мовитись й про зміну запобіжного заходу.

“Це (справа щодо Медведчука – ред.) супроводжуватиметься яскравим медійним висвітленням: як це було з брифінгом, зі статтею президента в “Фокусі”. Там він апелював до цієї ситуації, пояснював, що це насправді деолігархізація”, – зазначив Рябошапка.

Крім того, колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка очікував, що проти депутата Верховної Ради Віктора Медведчука будуть звинувачення за статтями про фінансування та підтримку тероризму. Про це ексгенпрокурор заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Поки що ця ситуація для мене виглядає недостатньо переконливою. І не тому, що, можливо, (голова СБУ Іван) Баканов і (генеральний прокурор України Ірина) Венедіктова не всі докази показали, а в першу чергу тому, що ми очікували підозру за фінансування тероризму, за підтримку тероризму. Тому що санкції до телеканалів Медведчука РНБО застосувала саме за підтримку тероризму. Це тяжка стаття. Це особливо тяжкий злочин. І ми відповідно очікували, що і звинувачення будуть пред’явлені саме за цими статтями. А те, що ми побачили, досить неочікувано для мене. Навіть враховуючи те, що я був на посаді генпрокурора», – наголосив Руслан Рябошапка.