Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон влаштував справжній розгром Віктору Медведчуку в прямому ефірі і розкритикував лідера “ОПЗЖ” за активну рекламу російської вакцини від коронавірусу в Україні.

В ефірі програми “Час Голованова” на каналі “Україна 24”, де він був запрошеним гостем, Гордон заявив, що йому стає гидко від того, наскільки нав’язливо й агресивно Медведчук змушує українців на належних йому телеканалах приймати російську вакцину від COVID-19, яка може становити загрозу, оскільки не пройшла повну серію клінічних випробувань.

“Я дивлюся, як Медведчук рекламує у себе російську вакцину, і хочеться не просто вимкнути телевізор, а розбити його чимось важким. Вже до такого цинізму дійти, щоб говорити, щоб українці російську вакцину брали. Ніхто в світі її не визнав, як вони її робили, чорт її знає “, – заявив журналіст.

Він зазначив, що з’являються випадки, коли люди хворіють коронавірусом після прийому російської вакцини.

“І Медведчук каже: пийте російську вакцину, купуйте її і пийте. Пий сам! Подвійними дозами! Чому ти нам радиш? Я не буду пити російську вакцину, я її бачити не хочу, я дочекаюся німецької та американської” – заявив Гордон.