Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що російський диктатор Володимир Путін хворий на рак, і висловив надію на його швидку смерть, причому до закінчення війни.

Про це він повідомив в інтерв’ю каналу ABC News.

На запитання журналістки, чи хворий Путін, Буданов відповів: “Звичайно. Він хворий довго, дуже довго”.

Журналістка також спитала: коли, на думку начальника ГУР, помре російський диктатор.

“Я думаю, дуже скоро. Я сподіваюся”, – сказав Буданов і посміхнувся.

Водночас він вважає, що війна має закінчитися до смерті Путіна.

Відповідаючи на запитання щодо захворювання Путіна, Буданов сказав, що це рак, і “ми просто знаємо це – від людей, джерел”, наближених до диктатора РФ.

Після смерті Путіна, на думку глави української розвідки, у РФ відбудеться трансфер влади.

Також начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов назвав режим російського диктатора Володимира Путіна “посміховиськом” і сказав, що трансформація РФ піде на користь світу. Про це він повідомив у інтерв’ю каналу ABC News.

За його словами, щодо майбутнього Росії є кілька сценаріїв, проте не варто боятися її трансформації, оскільки це піде на користь усьому світу.

Він зазначив, що режим Путіна — це “посміховисько для всіх”, а російські війська практично змушені захищати тимчасово окуповані території України, проте ненадовго.

Розвідник підкреслив, що Росія більше не становить військової загрози світу, а розповіді про її потенціал — це лише вигадка.