Олена Шуляк голова політичної партії  «Слуга Народу» звернулась до громадян.

Зберігаємо спокій та працюємо для безпеки України

Сьогодні ми є свідками чергової ескалації навколо загрози російського вторгнення. Агресор не лише брязкає зброєю – він намагається залякати Україну і весь світ, посіяти паніку всередині нашої країни, блокуючи нашу волю до спротиву і непохитність у відстоюванні незалежності і суверенітету країни.

Ми спокійні не тому, що не бачимо зовнішніх загроз, ми спокійні тому, що готові захищати країну від будь-яких загроз – і реальних, і віртуальних.

1. Наша армія сьогодні міцна, як ніколи.

2. Допомога наших союзників – безпрецедентна.

Президент, уряд та фракція монобільшості одностайні і безкомпромісні у своїй готовності захистити Україну від агресивних дій Росії. По всій країні створюється система територіальної оборони та національного спротиву. У режимі 24/7 ми координуємося з усіма провідними державами світу. Працюємо разом на всіх рівнях, у всіх куточках країни.

Держава готова до всіх сценаріїв розвитку ситуації – у тому числі і найгірших.

Саме тому сьогодні надважливим завданням є не піддатися на провокації агресора, не поринути у панічні настрої, не дати нашим ворогам жодного приводу сподіватися на нашу слабкість. Відкинути політичні протистояння та особисті суперечки, консолідувати зусилля для захисту незалежності і суверенітету України.

Звертаюся до всіх обласних організацій партії, до всіх членів нашої великої політичної команди – депутатів місцевих рад та місцевих голів. Сьогодні саме від нас залежить, наскільки успішно Україна переживе цей складний період. Саме ви як народні обранці та представники провідної партії країни повинні працювати з людьми, проводити роз’яснювальну роботу, організувати підтримку територіальної оборони, допомогу армії, зробивши свій внесок до захисту України від агресії.

Президент, уряд, Збройні сили, спецслужби і спецпідрозділи стоять на захисті нашої незалежності і суверенітету. Спокій, упевненість та віра в Україну повинні стати нашими дороговказами сьогодні.

Крім того, голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, очільник Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, народні депутати Юрій Мисягін, Мар’яна Безугла прибули в зону проведення ООС.
 
Народні депутати проведуть моніторинг безпекової ситуації, поспілкуються з військовими, передадуть закуплені напередодні дрони на передові позиції наших військових.