В Україні посилення різноманітних обмежень нині відбувається поетапно і це може торкнутися і нардепа Віктора Медведчука, якому вручили підозру в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму і якому 13 травня у Печерському суді міста Києва обрали запобіжний захід. 

Про це в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” заявив народний депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський. 

“Подивимося на етапність. Спочатку – санкції щодо контрабандистів. Після цього санкції щодо Віктора Медведчука і відповідне конкретне кримінальне провадження. Законодавчі ініціативи президента про криміналізацію контрабанди – тому що, сьогодні немає кримінальної відповідальності за товарну контрабанду”, – додав він.

Нардеп анонсував, що вже на наступному тижні парламент ухвалить відповідне рішення. 

“Якщо є матеріали, я думаю кожен може подавати до правоохоронних органів і санкції РНБО, в тому числі будуть слідувати за цим. В переліку контрабандистів було сказано, що це не остаточний перелік. Так і епізоди щодо Медведчука не остаточні, будуть додаткові”, – резюмував він.