Голова МЗС Польщі Збіґнєв Рау відвідає Україну наступного тижня. Про це пише Polskie Radio.

Так, за словами речника МЗС Лукаша Ясіни, польський міністр наступного тижня прилетить до Києва і відвідає Донбас.
Через тиждень, 15 лютого, запланований короткий візит голови польської дипломатії до Москви. Наразі підтверджена зустріч міністра Збіґнєва Рау з головою МЗС РФ Сєрґєєм Лавровим.

Речник Міністерства закордонних справ Польщі Лукаш Ясіна наголосив, що польський дипломат летить до Москви як представник країни, яка очолює ОБСЄ, у зв’язку з ситуацією на сході України та можливим вторгненням Росії.

Міністр Рау їде туди насамперед як голова Організації безпеки та співробітництва в Європі, що варто особливо підкреслити, оскільки деякі журналісти можуть мати певну схильність до створення теорій, пов’язаних із проривом у польсько-російських відносинах. Міністр їде туди не для якогось прориву, а для головування в ОБСЄ і переговорів з російською стороною, — наголосив Лукаш Ясіна.

Зараз голова польської дипломатії Збіґнєв Рау перебуває з візитом у США. Під час зустрічей із головою американської дипломатії Ентоні Блінкеном та конгресменами міністр Рау розповідатиме про ситуацію на українсько-російському кордоні та пов’язану з цим загрозу безпеці всієї Європи.

Нагадаймо, що уряд Польщі схвалив військову підтримку Україні. Варшава відправить легкі зенітно-ракетні комплекси Piorun.  Про це повідомляється у Twitter міністра оборони Польщі Маріуша Блащака.

На моє прохання Рада міністрів прийняла постанову про допомогу Україні. Надамо найсучасніше польське обладнання — переносні зенітно-ракетні комплекси Piorun і боєприпаси, — йдеться в повідомленні.