Тільки за двох умов відбудуться кадрові зміни в Кабінеті міністрів України, які очікуються наступного пленарного тижня.

Про це нардеп від “Слуги народу” Василь Мокан розповів в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24”.

“Обговорюються міністерства техпрому, оборони, можливо, частково буде зачеплений економічний блок. Але для цього треба дві умови. Перша – треба в понеділок провести фракцію і ці пропозиції обговорити й легітимізувати рішенням фракції. Думаю, що з цим проблем не мало б виникати, тому що, як показує практика, кадрові питання знаходять відгук у колег по фракції. І друга умова – це голоси у Верховній Раді. Ми прекрасно розуміємо, що часто інші фракції, групи не голосують за кадрові питання, тут основне навантаження на депутатів “Слуги народу”, – сказав нардеп.

Водночас Мокан зазначив, що в парламенті “є певні групи, які завжди готові підставити плече і проголосувати хоча б якимись голосами”.

“Тому я думаю, справді на пленарному тижні будуть кадрові питання. Після фракції в понеділок уже буде інформація. І оті пів року обговорення знайдуть фінальне вираження”, – заявив “слуга народу”.

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон заявив, що новим міністром оборони України стане Олексій Резніков, а на місце віцепрем’єра з питань реінтеграції Донбасу буде призначено народну депутатку від “Слуги народу” Ірину Верещук.

“Наскільки я знаю, мої слова були почуті нагорі, і нарешті міністра оборони Тарана замінять. Перебування цієї людини на посаді міністра оборони України, яка воює, – глибоко радянської, чужої для всього сучасного, нелюдимої, замкнутої, з якихось брежнєвських часів – це сам по собі був нонсенс, про що я говорив президенту, і говорив неодноразово. Це було непорозуміння – і призначення, і перебування на посаді Тарана. Я до нього нормально ставлюся, у мене до нього немає жодних проблем. У мене просто є питання щодо обороноздатності моєї країни”, – пояснив він.

А напередодні голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зазначив, що монобільшість у Верховній Раді розгляне не менше чотирьох кадрових питань у Кабінеті міністрів.