В Україні проживає 40 млн людей, тому армію можна збільшити на 5,5 мільйонів військовослужбовців. Про це 24 вересня під час спілкування з російським правозахисником Марком Фейгіним сказав радник ОП Олексій Арестович.

Радник Офісу президента зазначив, що в Україні є мобілізаційний потенціал. За його словами, у разі необхідності до ЗСУ можуть призвати 5,5 млн. осіб.

“Якщо нам не вистачить людей для оборони, то і у нас буде мобілізація. Ще раз. У нас резервна мобілізація становить 5,5 млн людец”, – сказав Арестович.

Також, на думку Арестовича, Захід може допомогти Україні озброїти і надіти нових військових. У свою чергу, оголошення в РФ мобілізації свідчить про ефективні дії Збройних сил України з нейтралізації ворога – про що зазначає секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Що стосується рішення про тотальну мобілізацію, яку робить Російська Федерація. Це свідчить про те, що наша армія, наші Збройні сили перемелюють весь той мотлох, який Російська Федерація сюди відправляє. Понад 50 тисяч військових Російської Федерації вже вирушили на той світ. Якщо вони хочуть, щоб їх було більше, ми не можемо їм заборонити цим питанням займатися. Скільки вони насправді зможуть зібрати – будь то 300 тисяч, мільйон, 100 тисяч – давайте будемо дивитися”, – підкреслив він в інтерв’ю Радіо НВ.

Секретар РНБО зазначив, що українська розвідка ефективно відстежує дії ворога з формування нових частин і з’єднань. А завданням ЗСУ залишається знищення всіх підрозділів окупантів на території України.