Вже не секрет! Вся правда про Залужного: такого не робив ніхто. Це сколихнуло країну – дізнались першими!

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став улюбленцем та героєм українського народу. Йому вдалося стримати ворога та зробити майбутню перемогу України невідворотною. 

Героїчна українська армія зуміла не лише зупинити російських окупантів та поламати усі їхні плани, а й дати ворогу таку відсіч, що він втратив наступальний потенціал. Велика заслуга належить командуванню наших воїнів, а особливо – Валерію Залежному. 

ПЕРЕМОГИ ЗАЛУЖНОГО ЯК ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ

Позаштатний радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович відзначив роль головнокомандувача ЗСУ Валерія Залежного в успіхах української армії. Зокрема, взаємодія Міноборони та ЗСУ у час війни відбувається максимально ефективно та дозволяє швидко реагувати на всі підступи ворога та потреби нашої армії. Також Арестович відзначив особисті якості Залужного, для якого Україна та її безпека – завжди на першому місці. Вони разом навчалися в училищі, й ще з того часу нинішній головнокомандувач ЗСУ завжди проявляв свої найкращі якості.

“Нам дуже пощастило, що армією керує Залужний. Він до мозку кісток професійний військовий, він обожнює армію та живе нею. Також він гіпервідповідальний за державу. Окрім того, він завжди слухає людей, а його талант стратега вже всі побачили та оцінили,”– сказав Арестович. 

Раніше радник  назвав “украй сумною” історію взаємин ексміністра оборони Андрія Тарана та колишнього головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака. На відміну від попередників, нинішні міністр оборони Олексій Резніков та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний “розуміють, що Батьківщина на першому місці” .

“Історія Таран – Хомчак украй сумна. Полягала вона в тому, що… Дрібні самолюбства перемогли над державним інтересом”, – зазначив він.

Радник глави ОП зазначив, що Таран – генерал, а “два генерали ніколи не вживуться”.

“І це перетягування радянської моделі й західної, коли цивільний міністр і командувач – начальник Генерального штабу. Поставили як цивільну людину, але він генерал-лейтенант. І починається… Хто як має керувати військами. Військові, у принципі, у цьому сенсі дуже специфічні. Про генеральські війни можна писати книги та фільми знімати”, – пояснив Арестович.

Він зазначив, що ця ситуація характерна не лише для України.

“У нас люблять приклад Ізраїлю наводити. Поговоріть із моїм другом Давидом Гендельманом. Він видатний російськомовний ізраїльський експерт, фахівець із генеральських війн. Він вам за бажання таке розкаже… Наші війни відпочивають. На жаль, так влаштовано це. І те, що тепер Резніков і Залужний примудряються співати в унісон і працювати спільно, – це диво”, – наголосив радник глави ОП.

За його словами, Резніков як віце-прем’єр-міністр, “бачив це все зверху” і чудово розуміє логіку.

“Ну і Залужний. Його особисті якості і якості Резнікова. Вони розуміють, що Батьківщина на першому місці, а все інше потім”, – переконаний Арестович. 

Нагадаємо, Залужного призначили головнокомандувачем ЗСУ 27 липня 2021 року, на цій посаді він змінив Хомчака. Резніков очолив Міноборони 4 листопада 2021 року, змінивши Тарана. 

У свою чергу, Резніков в інтерв’ю “BBC News Україна”, пояснював, що вони домовилися: міністр оборони “не вчить Залужного воювати”, і президент України Володимир Зеленський – теж не вчить. 

“А мова і не може йти про конкретну наступальну операцію, тому що я не генерал. Ми домовилися з паном Залужним, що я не вчу його воювати. І президент, до речі, не вчить воювати. Президент ставить політичні завдання, а військові фахово готують ту чи іншу кампанію.” – заявляв міністр оборони.