Фракція “Слуга народу” вирішила позбавити членства народного депутата Артема Дмитрука, який увійшов до депутатського об’єднання колишнього спікера Дмитра Разумкова “Розумна політика” та славився своїми одіозними висловлюваннями проти президента.

“На засіданні фракції “Слуга народу” прийнято рішення ініціювати процедуру виключення Артема Дмитрука зі свого складу”, — повідомила речниця партії Юлія Палійчук.

Він неодноразово ходив по різних олігархічних телеканалах.

Нещодавно він розкритикував партію, звинувативши без доказів колег, що вони не мають ні принципів, ні ідеології, а лише хайп. Про це він сказав у програмі “Хард із Влащенком” в ефірі телеканалу “Україна 24”.

На думку депутата, який є претендентом на виключення із фракції, після приходу до парламенту рух партії припинився.

“За два роки партія “Слуга народу” залишилася бути просто назвою, залишилася просто в медіапросторі. Це, можливо, віртуальна партія? Це партія, якої немає на місцях. Це партія, яка не має структури, ідеології, правил і принципів. Це партія , у якої немає штабів, які мають бути в кожному регіоні. Це партія, яка не має прийомних, за винятком деяких народних депутатів. Це такий медійний проект, назва, хайп. Партія рухається завдяки хайпу та своїй назві”, – заявив Дмитрук.

Також нардеп промовився, що після його заяв про неправильність звільнення Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту “несподівано” отримав лист від НАЗК про перевірку декларації.

Саме тому,  країна доволі очікувано стала свідком безславного кінця політичної кар’єри народного депутата з Одеси Дмитрука.

Спортивний інструктор іншого одеського депутата Леонова, який помилково потрапив до Ради, а також стабільно дискредитує себе хуліганськими витівками, лобізмом за дрібний прайс одеських шахраїв і локальним політичним креативом.

Дмитрук вирішив будувати особисту політичну кар’єру на критиці президента та Офісу, це зауважили, що і обернулось надалі проблемою для самого депутата. Саме про це пише телеграм-канал «Карточный офис».

Також свою позицію щодо діяльності Дмитрука висловив і Давид Арахамія.

Коментуючи причини рішення, очільник фракції сказав, що Артем Дмитрук не завжди демонструє колегіальну поведінку.

«Мені важко визначитися. Ті кольори, які він використовує у своїй медійній кампанії в Одесі, – точно не мають зеленого кольору», – зазначив Арахамія.

Раніше, Відповідаючи на запитання, чи знайдуться голоси за виключення Дмитрука, Арахамія сказав: «Чому ні? Фракція – це ж політична сила. Якщо люди бачать, що це не представник політичної сили, треба знайти в собі сміливість прийти до своїх колег, з якими ти працюєш 2,5 роки, і відверто зі своїми колегами поговорити, сказати, що вирішив іти в своє окреме плавання. Добре, це нормальний вчинок. А просто надягати зелену футболку, а потім робити все навпаки, мені здається, що це неправильна поведінка, неколегіальна».