На Сіверському напрямку, в районі Сєвєродонецька – Лисичанська, українські війська тіснять російських окупантів. ЗСУ має важливі досягнення.

Такими даними поділився вранці 24 вересня військовий кореспондент Богдан Мірошніков у Telegram.

За його даними, ЗСУ вдалося просунутися в районі Золотарівки та Верхньокам’янки, що на північному заході від Лисичанська.

Крім того, українські військові серйозно відкинули окупантів від Спірного, що знаходиться поруч, яке було звільнено нещодавно і поки що знаходиться в так званій «сірій зоні» через інтенсивні бої.

На цьому напрямі, зазначив Мірошников, ЗСУ почали також активно тиснути на Шипілівку, що всього за 15 км від Лисичанська. Активізовано спроби щодо звільнення населеного пункту.

Після успішного контрнаступу на Півдні Харківської області ЗСУ розпочали деокупацію Луганщини, яка майже на 100% була захоплена російською армією. Росіяни вже вибиті з Білогорівки, що поставило під загрозу все лисичансько-сіверодонецьке угруповання ворога.

Додамо, російські окупанти завдають ударів по дамбах, сподіваючись затопити українських військових. Однак розвідка Великої Британії вважає, що задум загарбників – провальний.

«Українські сили просуваються далі за течією обох річок. Оскільки російські командири дедалі більше стурбовані своїми оперативними невдачами, вони, ймовірно, намагаються вразити шлюзи дамб, щоб затопити українські військові пункти пропуску», – розповіли у розвідці.