6 вересня в Деснянському районі Києва, на Лісовому кладовищі знайшли труп чоловіка. Тіло знаходилося на 68 ділянці. Випадковий перехожий виявив покійного повішеним на дереві.

Відомо, що тіло загиблого знайшли рано вранці. Про це Інформатор дізнався зі своїх джерел в прес-службі Нацполіціі Києва.

Свідок виявив тіло, що висіло на дереві. Перехожий відразу викликав співробітників поліції. Багато ЗМІ поширили інформацію про те, що тіло, за словами свідка, було обгорілим.

Однак пізніше прес-служба Національної поліції Києва цей факт спростувала. За даними правоохоронців, тіло вже почало розкладатися, тому на ньому з’явилися характерні чорні плями.

На місці події працював наряд патрульної поліції і слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановлюють особу загиблого і деталі того, що сталося.

Раніше ми писали про те, що під Києвом, в селі Білогородка виявили труп чоловіка з ножовим пораненням. Тіло знаходилося в меліоративній канаві біля котеджного містечка «Зелений Бульвар».

Раніше також повідомлялося, що в одному з районів Києва на лівому березі виявлений труп жінки. Останки жінки, які вказують на розчленування тіла, були виявлені в Русанівському каналі.