У вівторок, 6 грудня, Росія може завдати чергового ракетного удару по енергоінфраструктурі нашої держави. Приводом для цього, зокрема, може стати бажання окупантів “привітати” українців з Днем Збройних Сил.

Про це повідомив речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат в етері всеукраїнського телемарафону.

Кожен порядний громадянин України знає, що 6 грудня – День Збройних Сил України. Це свято засноване у 1993 році, однак цьогоріч слід остерігатись “подарунків”, від російських окупантів.

“Можуть повторити сьогодні (ракетну атаку – ред). По-перше, свято. По-друге, бачимо такі тенденції, що 10-11 жовтня, 17-18 жовтня завдавали ударів один день, на другий завдавали ударів дещо менше, але все-таки завдавали”, – сказав речник Повітряних Сил. 

Водночас керівниця пресцентру ОК “Південь” Наталії Гуменюк зазначила, що, які мінімум, 12 ракет типу “Калібр” перебувають у бойовій готовності. Саме ними загарбники найчастіше атакують об’єкти критичної та військової інфраструктури. 

Станом на зараз ми спостерігаємо 15 кораблів у Чорному морі. Корабельне угруповування справді трохи зменшилось, але все одно на чергуванні залишено один надводний і один підводний ракетоносій, а це означає, що щонайменше 12 ракет типу “Калібр” споряджені та готові до застосування, 
– сказала вона в ефірі телемарафону. 

Гуменюк попередила, що Росія не тільки масовано обстрілює Україну, а й здійснює поодинокі удари, тому, у будь-якому разі, потрібно бути пильними.

При цьому українцям не варто боятися нового масованого ракетного обстрілу та тотального відключення світла, адже протиповітряна оборона напоготові. Лише під час вчорашнього масованого ракетного обстрілу Повітряні Сили збили понад 60 з 70 ракет.