Майже півмільйона колишніх військових і силовиків почнуть отримувати підвищені пенсії вже в березні, передає Корупція.Інфо

У Пенсійному фонді розповіли – в цьому році розраховують на 354 мільярди гривень надходжень. Виплатити за рік повинні – 346. Зекономлені вісім мільярдів гривень і направлять на перерахунок пенсій для військових пенсіонерів. В цьому році вони отримають надбавку в півтори тисячі гривень.

"Складено й передано всім силовим структурам списки осіб, яким повинна бути перерахована. Перерахунки військових пенсій будуть проведені автоматично, без звернень пенсіонерів. Плануємо в основному завершити цей процес у квітні", – розповідає глава правління пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Раніше ми писали, що пенсії військовим виростуть в три етапи: озвучені подробиці.

Популярне: В Україні змінили видачу готівки з карткових рахунків. Дізнайтесь важливі подробиці

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 21 лютого прийняв рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман також заявляв, що при підвищенні пенсій військовим в Україні повинна бути змінена система розподілу виплат в залежності від того, чи брали участь одержувачі в бойових діях. Цього не передбачає рішення уряду – потрібно, щоб відповідні зміни схвалив парламент.