Президент США Джозеф Байден у червні 2021 року поїде у Європу, де здійснить низку важливих візитів. У цьому ж турне Байден планує побачитися і з Путіним.

Таку заяву Байден зробив на традиційному брифінгу 4 травня. Відео з його виступу опублікували на офіційній сторінці Білого дому у Твіттері.

Журналістка запитала Джозефа Байдена, чи планує він побачитися із Володимиром Путіним під час поїздки до Європи у червні 2021 року. Спершу президент США перепитав, про кого саме йдеться, вочевидь, не почувши прізвища.

Коли журналістка повторила запитання, Байден ствердно і впевнено відповів, що – так.

“Це моя надія і очікування. Ми над цим працюємо”,– відповів Байден.

Нагадаємо, раніше радник Байдена Джейк Салліван заявляв, що Байден на зустрічі з Путіним має намір обговорити ситуацію навколо України.

Як заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, зустріч Путіна і Байдена планується на це літо, але точної дати поки немає.

“Дійсно, певні пропозиції були озвучені, дати я поки підтвердити не можу. Поки ніяких домовленостей щодо дат немає. Мова дійсно йде про літні місяці, ще належить проаналізувати багато різних факторів, щоб вийти на якісь остаточні домовленості”, – сказав Пєсков.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський позитивно оцінює можливу зустріч президентів США і Росії. На його думку, діалог між цими країнами має бути.

“Іноді, коли такі великі держави не розмовляють, страждають інші”, – підкреслив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.