Перерахунок торкнеться майже півмільйона людей, передає Корупція.Інфо

Підвищені пенсії українські військові мають отримати у березні-квітні 2018 року. Про це премєр-міністр України Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За його словами, в середньому військові пенсії стануть вищими на 1,5 тисячі гривень. Отримають вищі виплати 498 тисяч військових пенсіонерів.

"Пенсію перерахують з 1 січня 2018 року. Вже в березні-квітні люди отримають нові суми виплат. На підвищення виділимо 7 млрд грн. Виплати будуть з Пенсійного фонду", – йдеться у повідомленні глави Кабміну.

Гройсман наголосив, що підвищення пенсій військовослужбовцям має бути незворотнім і надалі закріплене законом, який також розроблений Кабінетом Міністрів. Документ дозволить врахувати військових, які сьогодні захищають Україну, але ще не вийшли на пенсію.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв про те, що після проведення змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців, пенсії військових мають зрости не менш як на 77%.

Популярне: Його боявся навіть Янукович: Останній український мольфар зробив гучне передбачення для країни

На українських військовослужбовців Кабмін виділив 7 мільярдів гривень. Кожен третій українець працює в тіні. Про це повідомили в Держслужбі України з питань праці.