Керівник Офісу президента Андрій Єрмак анонсував нову зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Планується, що переговори радників “нормандської четвірки” відбудуться у травні 2021 року.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Як розповів Єрмак, очікується, що наступна зустріч “нормандських радників” вже проходитиме не у форматі відеоконференції, а відбудеться в очному форматі.

Інших подробиць майбутньої зустрічі керівник Офісу президента не розкрив. Україну на переговорах “нормандських радників” представляє саме Єрмак.

Нагадаємо, 19 квітня у форматі відеоконференції відбулась чергова зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць “нормандського формату”.

Після зустрічі Єрмак заявив, що радники лідерів країн «нормандської четвірки» домовилися працювати над узгодженням кластерів для виконання Мінських угод.

Раніше керівник ОП заявив, що Україна, Німеччина та Франція розробили чіткий план з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, й очікують на його погодження з боку РФ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.