Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що українська влада готується до «можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції» і у зв’язку з цим голова уряду провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном.

Наступного тижня відбудеться телеміст китайських лікарів із українськими медиками для передання досвіду боротьби з коронавірусом, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

“Готуємося до можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном. Звернувся з проханням надати нам практичну допомогу в подоланні цієї хвороби”, – написав Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

Прем’єр зазначив, що Китай люб’язно погодився зробити прямий телеміст, щоб китайські лікарі змогли поділитися власним досвідом з нашими медпрацівниками і вірусологами.

“Телеміст орієнтовно відбудеться в найближчий вівторок. Щиро вдячний пану Сяньжуну і Китаю за підтримку”, – додав він.

Також, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів переговори з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким щодо повернення додому українських громадян.