Росія при першому запиті білоруської влади надасть “всебічну допомогу щодо забезпечення безпеки Білорусі” в разі зовнішніх військових загроз.

Про це заявив Олександр Лукашенко, 15 серпня, на нараді в Центрі стратегічного управління в Міноборони.

Але ось деякі експерти вважають, що все це блеф і просте залякування протестуючих. Цікавими думками поділився у себе на сторінці колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе.

“Мені здається що 2 параноїка, Путін і Лукашенко просто блефують питанням війни на порожньому місці. Лякають людей.

А який привід воювати з мирними білорусами? Навіть маючи найпотужніший інструмент медіа зґвалтування росіян, не реально продати історію, чому вони розв’язали війну з найбільш мирними сусідами. Задавити танками мирний протест громадян суверенної країни? З ким воювати будуть то? Росія сама від санкцій хоче піти. А тут окупація суверенної держави? Це хіба заспокоїть народ? Або пом’якшить Захід? Колега Путіна Андропов таке вже робив в центрі Європи і чим це закінчилося, кому, як не Путіну це точно відомо. Гбшний провал.

Вихід і так є очевидним, просто Білорусам варто бути дуже пильними. Батя вже всім настільки набрид, що будь-який закинутий Москвою молодий на перший погляд, сучасний лідер, зможе завоювати серця більшості.

І на місці Путіна, Я б швидко підготував би нових “своїх” лідерів, яких по суті взагалі немає, і закинув би, щоб взяти владу, яка валяється на вулиці. Ще й використовуючи тиск Заходу. Так буде швидше, дешевше і ефективніше для нього “, – пише Сакварелідзе.