Повідомляється, що російські військові, які окупували Маріуполь будують фортифікаційні споруди. Наші воїни готові героїчно деокупувати Маріуполь, як це відбулося ще у 2014 році. Через ці новини загарбники готуються до українського контрнаступу.

За спорудами окупанти виривають окопи й розташовують техніку

Російські війська у Маріуполі будують фортифікаційні споруди під виглядом житлових будинків. Законний маріупольський мер Вадим Бойченко повідомив, що окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ й хочуть використовувати маріупольців як живий щит.

За його словами, роботи тривають у північно-західній частині Маріуполя, звідки може бути контрнаступ ЗСУ. Місцеві мешканці розповідають, що за спорудами, які зводять росіяни, війська агресора виривають окопи та розташовують техніку. Цинічні росіяни не випускають мирних людей з міста, щоб згодом прикриватися ними.

Без зайвого розголошення окупанти почали будувати нібито житлові будинки. Роботи йдуть у північно-західній частині, майже на межі території міста. Тобто саме з орієнтовного напрямку контрнаступу ЗСУ. Є інформація від маріупольців, що за цими новими спорудами окупанти одразу виривають окопи та розташовують техніку. А людей не випускають з міста, щоб потім прикриватись мирними жителями,– розповів Вадим Бойченко.

Нагадаємо, арінеш повідомлялося, що окупанти виводять більшість військового контингенту з Маріуполя. Місто перебуває в руках місцевих колаборантів, які здійснюють певні функції під наглядом “смотрящих” з Росії. Для охорони та гарантування безпеки росіян у місті та за його межами залишилася частина російських військових.