Новоспечена дружина Настя Каменських повернулася до роботи після спекотного медового місяця. Під час виступу в київському нічному клубі вона відповіла на поширене питання з приводу імовірної вагітності, заявивши, що поки не чекає малюка.

23 травня Настя Каменських і Потап офіційно стали чоловіком і дружиною. Зірковий дует довго приховував свої любовні стосунки, але тепер, коли їх роман, а потім і весілля, стали гучним надбанням громадськості, вони почали часто публікувати спільні, вже навіть сімейні, фото. Шанувальники і зовсім впевнені, що незабаром у артистів народиться дитина, адже обраниця продюсера, на їхню думку, додала кілька кілограмів.

Сама Настя довго ігнорувала чутки про вагітність. 5 червня зірка офіційно повернулася з Туреччини, де провела медовий місяць з чоловіком Потапом. Виконавши хіти зі свого репертуару, вона все-таки відповіла на хвилююче шанувальників питання. 32-річна Каменських заявила, що поки не чекає малюка, але під час відпочинку в Туреччині вона дійсно поправилася.

«Вже всі пишуть, що я вагітна. Але я не вагітна, я просто була в Туреччині і обжерлася, правда », – заявила зірка.

А ось фанати, які були присутні на концерті, дотримувалися абсолютно іншої думки. Журналістам вдалося опитати кількох глядачів, і практично всі вони впевнені в вагітності Каменських. Андрій Данилко, який виступав на весілля Насті і Потапа, також заявляв, що артистка мріє стати мамою.

«Коли ми в перервах між зйомками базікали, Настя казала, що їй хочеться діток. І це природне бажання. Не завжди виходить поєднувати нормальне життя і успішну кар'єру. Сподіваюся, вони зможуть », – раніше розповідав знаменитий шоумен.

Самі зірки зізнавалися, що під час медового місяця ні в чому собі не відмовляли. Після хвилюючої підготовки до весілля Настя і Потап змогли по-справжньому розслабитися. Закохані проводили весь вільний час разом, каталися на яхті і вечеряли в турецьких ресторанах. При цьому Каменських не забувала про спортивні навантаження: практично щоранку співачка проводила в спортзалі.

Нагадаємо, що у 38-річного Олексія Потапенка є син Андрій від першого шлюбу з Іриною Горовою. Артистові вдалося зберегти хороші відносини не тільки зі спадкоємцем, а й з колишньою дружиною, яка навіть була присутня на його весіллі з Каменських.

Найближчі кілька місяців Настя збирається присвятити кар'єрі. У артистки заплановано на літо кілька важливих виступів. Також вона хоче записати ще пару хітів, на які її надихнули зміни в особистому житті. Судячи з коментарів на сторінці співачки в соціальній мережі, фанатів дуже хвилює тема майбутнього поповнення в молодій сім'ї. Тему для пересудів дав сам Потап, який в композиції «Константа», присвяченій Каменських, співає про те, що у них обов'язково будуть гарні діти.

 
 
  
 
 
 
 

 
 

 
 
 

#honeymoon #bearanddiamond @realpotap

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)‡агрузка...