Міністр охорони здоров’я Максим Степанов записав відеозвернення про свою відставку, в якому назвав спроби усунути його з посади “підкилимними іграми”. Представник президента в Конституційному суді, народний депутат Федір Веніславський відповів на запитання в програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24”, чи пропонував президент Степанову написати заяву про відставку.

“У мене такої інформації немає. Але я знаю, що сьогодні на фракції “Слуга народу” будемо розглядати питання про відставку трьох міністрів і можливі кандидатури на ці посади. Як воно буде розглянуте, я не можу прогнозувати, тому що в партійних дискусіях ще не всі висловилися і немає одностайності з приводу того, яке рішення ухвалювати. Якщо ми почуємо достатньо аргументів, чому цих міністрів потрібно відправити у відставку, думаю, депутати визначаться і фракція проголосує”, — сказав він.

Веніславський прокоментував можливі кандидатури на посади міністрів.

“У нас розглядається кілька кандидатур. По-перше, розглядається на посаду міністра охорони здоров’я кандидатура Віктора Ляшка. На пост міністра інфраструктури розглядається кандидатура глави “Укравтодору” пана Кубракова, і на пост міністра економіки — кандидатура глави ДФС Любченка. Але ще раз підкреслю, що це попередні кандидатури. Можливо, будуть інші пропозиції”, — сказав він.