Індексацію виплат проведуть через півроку. Через півроку, від 1 березня 2019 року, в Україні проведуть індексацію пенсійних виплат.

Про це у Twitter написав прем'єр-міністр Володимир Гойсман.

"Ми підвищуємо пенсії, але я б хотів, щоб українські пенсіонери отримували ще вищі. Вже від 1 березня ми проіндексуємо пенсії і це буде системне підвищення, кожен рік. Але важкі завдання не виконуються миттєво", – зазначив глава уряду.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Гройсман пообіцяв, що для соціально незахижених верств начелення залишать систему субсидій.

"У мене є два завдання: з одного боку не допустити крах економіки України через невиконання зобов’язань перед міжнародними партнерами, з іншого – захистити людей. Для цього ми розробляємо систему субсидій, які компенсують ризики для незахищених категорій", – розповів прем'єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що в МВФ приємно здивовані пенсійною реформою в Україні.

Де шукають додатковий заробіток українські пенсіонери

Уже більше місяця українські пенсіонери мають нові, збільшені, державні виплати. Проте за статистикою Мінсоцполітики в Україні понад два з половиною мільйонів пенсіонерів, які працюють. І це лише офіційні дані. Підробіток люди шукають переважно тому, що навіть нових пенсій їм не вистачає. Ким працюють та де шукають додатковий заробіток – дивіться просто зараз.