Від "Укртелеком" надійшла пропозиція підвищити тарифи на телекомунікаційні послуги в два етапи. Перший очікується з 1 листопада по 31 грудня 2018.

Відповідне рішення в середу, 19 вересня, прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

В "Укртелекомі" відзначили, що діючі тарифи оператора розраховані за собівартістю на четвертий квартал 2016-го року і зараз в місті вони нижчі за собівартість на 10%, а в селі – на 75%. До слова, документ буде направлений на реєстрацію в Міністерство юстиції України.

За словами директора департаменту регуляторного забезпечення "Укртелекому" Андрія Каленського, терміни підвищення тарифів залежать від Мін'юсту, адже на реєстрації документ може "провесіти" аж до декількох місяців. У зв'язку з цим, терміни старту підвищення можуть бути зміщені.

Повідомляється, що рішення містить твердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання втрати чинності рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 року №606.

Популярне“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Відзначається, що "Укртелеком" звернувся до комісії з проханням про перегляд тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги ще в червні цього року.

Від компанії надійшла пропозиція підвищити тарифи в два етапи:


  • з 1 листопада по 31 грудня 2018 року на 14%;

  • з 1 січня 2019 року на 10,5%.

Також, в першому етапі запропонували підвищити тариф тільки для населення, у другому – для всіх категорій користувачів, що дозволить зрівняти тарифи між категоріями абонентів в місті і селі.

Повідомляється, що 14 серпня проект рішення був схвалений НКРЗІ і спрямований в Спільний представницький орган об'єднання профспілок і в ОПО роботодавців. Перше зростання тарифів – не схвалено, з другим – погодилися.