Відкрите акціонерне товариство "Укрпошта" анонсувало підвищення тарифів в два етапи: перший очікується вже з 10 вересня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та автоматизації (НКРЗІ), затвердила поетапне підвищення тарифів на послуги поштового зв'язку в 2018-2019 роках.

Згідно з рішенням НКРЗ тарифи на послуги поштового зв'язку будуть змінені в два етапи – з 10 вересня 2018 року і з 1 січня 2019.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)Зокрема, 1-й етап – тариф на пересилку письмової кореспонденції (непріоритетне лист вагою до 50 г, базова величина) зміниться на 2 грн, а на посилки без оголошеної вартості, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг в межах України – на 36 грн (з ПДВ). 2-й етап передбачає підвищення тарифів на ці ж послуги на 1 грн і 2,4 грн відповідно.

Також наголошується, що тарифи на пересилання відправлень вагою більше 10 кг в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", зокрема, пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області складе 45 грн (з ПДВ), по Україні – 51 грн (з ПДВ). При цьому інші послуги не подорожчають.

Як повідомляли, в червні перший заступник генерального директора "Укрпошти" Олександр Чернявський повідомив про можливе банкротсва підприємства.