Найбільший постачальник води Луганщини нарощує заборгованість за електроенергію і вже 26 березня може бути знеструмлений.

"Заборгованість сформована на комунальному підприємстві в результаті тривалого періоду безвідповідальності з боку керівників, і ігнорування ними свого обов'зку оплачувати споживання електроенергії", – йдеться в заяві.

Лисичанський водоканал може бути знеструмлений вже о 9:00 26 березня – така інформація надійшла до ЛЕО від держпідприємства "Укрінтеренерго".Наразі Лисичанський водоканал не може заключити договір з альтернативним поставником електроенергії через нестачу коштів для передоплати, а місцеві органи влади не змогли вирішити питання про фінансування постачальника води.

"Це означає, що мешканці Лисичанська можуть залишитися не тільки без питної води, а й без централізованого опалення, у зв'язку з зупинкою котелень КП "Лисичанськтепломережа", – розповіли в ЛЕО.

Нагадаємо, на початку листопада 2018 року у Лисичанську відновили водо- і теплопостачання після знеструмлення об’єктів "Лисичанськводоканалу" через заборгованість.