37-річний Єгор Клецов внесений в базу “Миротворець” як “сепаратист, антиукраїнський пропагандист, провокатор”.

У Миколаєві в депутати міськради балотується фігурант сайту “Миротворець” Єгор Клецов, якому президент Володимир Зеленський пропонував очолити облдержадміністрацію.

Політолог Тарас Березовець розкрив деталі скандальної біографії політика: “По Миколаєву від” слуг “йде любитель сепаратистів Єгор Клецов, завсідник каналу” Новоросія “ТВ і сайту” Миротворець “. До речі, з ним все погано ще й тому, що він називає війну з РФ “внутрішнім конфліктом” “.

За даними “Миротворця”, в 2015 році Клецов організовував і проводив мітинги, спрямовані на зрив мобілізації в ЗСУ. Тоді він стверджував, що мир на Донбасі повинен бути досягнутий за всяку ціну, а Київ має домовитися з Кремлем.

“В ході акцій планував виникнення бійок з політичними противниками. За наявними відомостями, завдання на проведення мітингів отримав від політтехнологів, які працюють на Росію”, – повідомляється на сайті.

Більш того, Клецов збирав кошти для закупівлі медикаментів для військових госпіталів на окупованій території Донецької області і особисто доставляв їх. Спільно з Тетяною Монтян і Володимиром Рубаном брав участь в телемостах з керівництвом “міністерств ДНР”.

На своїй сторінці в Facebook Клецов звинуватив користувачів в переслідуваннях і погрозах після рішення балотуватися в депутати.