Продаж на виборах за 200-300 гривень власних голосів і власного майбутнього – не тільки аморальний, не достойний європейця вчинок, а й антидержавне, антиукраїнське діяння, безпосередній злочин, що передбачає кримінальну відповідальність і має викликати потужний суспільний осуд і жорстко негативну суспільну оцінку, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці, лідер партії “Сила і честь” Ігор Смешко, далі в оригіналі:

Наші люди мають зрозуміти і усвідомити, що за власний, необдумано відданий голос на виборах, за його продаж на виборах політичним шахраям – приходить відповідальність у вигляді неякісного, неефективного, корупційного і по суті злочинного управління. Врешті-решт результати виявляються у всім відомих аспектах: у штучно завищеному рівні комунальних платежів, у мізерному рівню заробітних плат і пенсій громадян України, у якості гарантованого державою медичного обслуговування, у стані реалізації соціальних гарантій держави, у якості забезпечення фізичної і інформаційної, а звідси і психічної безпеки громадян; у стані різноманітних життєвоважливих комунікацій і ефективності використання бюджетних коштів, тобто наших з вами коштів – коштів платників податків, коштів усіх громадян України.

В кінці все оцінюється загальними показниками України у міждержавних рейтингах щодо оцінки стану внутрішнього економічного розвитку і економічної привабливості України у світі, стану поширення корупції, ефективності розвитку України у різноманітних, конкурентних і перспективних у світі сферах, оцінки ефективності політики керівництва держави.

Тож за все це першими і безпосередньо несуть відповідальність найвищі посадові особи держави – Президент України, Прем’єр-міністр України, повний склад Кабінету міністрів України і депутати, що є у складі парламентської більшості, обов’язками яких, у тій чи іншій мірі і є – нагляд і контроль, регуляція, організація, координація і безпосереднє керівництво усіма життєвоважливими сферами суспільства.

Антидержавна діяльність ботоферм в сфері штучних, – а тому й злочинних маніпуляцій суспільною свідомістю у власних інтересах замовника – політичного конкурента; розпалювання міжнаціональної ненависті, умисне підтримування мови хамства і ворожнечі у соцмережах, підбурювання і штучне роз’єднання українських громадян за допомогою публічно нав’язаних суспільству акцентів(меседжів), що посилюють зростання непримиримих поглядів, штучних протиріч і виключають навіть можливість пошуку, виявлення і досягнення компромісу на основі національних інтересів України.

Саме досягнення компромісу на грунті україноцентризму і пріоритетах національних інтересів України є шляхом, що збереже і посилить нашу державність, незалежність і суверенність української держави, стабілізує об’єктивно необхідні інститути держави і їх якісну діяльність.

У той час коли внутрішня і зовнішня ситуація навколо України не просить, а вимагає пошуку об’єднуючих суспільство ідей і цілей розвитку, єднання усіх громадян України навколо загальної мети , єднання навколо демократії, єднання навколо найпрогресивніших цивілізаційних цінностей і багатого історичного досвіду управління державами – ми отримуємо продуковані або ігноровані представниками держави, зворотні тенденції. Всі вони складають ланцюжок по суті єдиної, досить організованої злочинної діяльності по захопленню влади олігархічними, кримінальними елементами найвищого рівня.

Нагадаємо, раніше Ігор Смешко заявляв:

Дії голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука – це пряма пропаганда в Україні курсу Росії на знищення Української держави

За словами Смешка, коли Медведчук керував Адміністрацією Президента України, “зрозуміло було, що він проросійськи налаштована людина”.

“Але в нас діяв договір про дружбу і стратегічне партнерство з Росією. І Росія не переходила межі. Після 2005 року, після першого Майдану, Росія поставила своїм завданням знищення європейського курсу нашої країни і дискредитацію державності. Потім анексія Криму, війна. Дії зараз пана Медведчука – це фактично пряма пропаганда в Україні курсу Росії на знищення де-факто нашої держави. Хто доручав йому рятувати людей? У рекеті є такий принцип: спочатку створи проблему, потім прийди до людини і запропонуй їй вирішити проблему. Це політично-державний рекет Російської Федерації. І ті, хто допомагають йому в цьому, займаються рекетом. Нам потрібен мир, але мир не капітуляцією. Нам потрібен мир перемогою, відновлення територіальної цілісності України”, – сказав політик.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.