Наше джерело мало рацію, пише телеграм канал Легітимний.

Провокація на лінії розмежування вже сталася.

Про це повідомив штаб ООС. З того боку відкрили вогонь по підрозділу Об’єднаних сил в районі населеного пункту Красногорівка. В результаті обстрілу отримав поранення військовослужбовець Збройних Сил України, який усував наслідки пожежі на позиції.

Наше джерело повідомляє, що Офіс Президента зараз готує офіційну заяву з цього події. Зараз навіть розглядають офіційну заяву від Президента України. Зараз йде нарада з цього кейсу і як його «розіграти» правильно, щоб отримати якомога більше «політичних очок» і використати цю подію як інструмент тиску в кейсі організації Нормандське зустрічі.

В штабі ООС зазначають:

Сьогоднішній обстріл вкотре доводить, що так зване керівництво ОРДЛО не має на меті досягнути миру,
– наголосили в штабі ООС.

Там також наголосили, що наразі українські військові не відкривали вогонь у відповідь. При наступному обстрілі українських позицій в штабі обіцяли дати адекватну відсіч противнику з усіх наявних сил і засобів.

Також, Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв з робочою поїздкою відвідав район проведення операції Об’єднаних сил. У штабі Об’єднаних сил Сергій Наєв поклав квіти до меморіальної дошки на честь загиблих воїнів АТО/ООС.

Присутні на заході офіцери Командування Хвилиною мовчання вшанували пам’ятьт загиблих побратимів.

«Ми пам’ятаємо кожного із загиблих воїнів, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Їх самовіддана служба, мужність та хоробрість, проявлені в боях з російським агресором, є прикладом для кожного з нас. Переконаний, любов українських захисників до Батьківщини, бажання жити у незалежній, демократичній державі, слугуватиме прикладом і для майбутніх поколінь».

Нагадаємо, Ватажок донецьких бойовиків Пушилін анонсував обстріл українських позицій.
Статися це мало 7 вересня буквально за 600 метрів від населеного пункту Шуми, що є передмістям Горлівки. Він видав відповідний указ.
Через це голова української делегації в мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук скликав термінове засідання.
Водночас Кравчук зауважив, що заяви представника так званої “ДНР” Дениса Пушиліна є нічим іншим, як бажанням загострити ситуацію на Донбасі.