У перший же день роботи Парламенту відзначилася 28-річна Ольга Коваль, депутат від “Слуги народу”. Для першого робочого дня у Верховній Раді дівчина вибрала брючний костюм рожевого кольору.

А в руках у неї була маленька сумочка в тон, яку вона несла логотипом до себе. Як виявилося, Коваль прийшла з шкіряним аксесуаром від італійського будинку моди Gucci.

Про це пише Страна.

Коштує ця сумочка $ 2650 або 66 850 гривень за курсом НБУ на 29.08.2019 року. Аксесуар із золотистою фурнітурою GG, знімним ланцюжком і шкіряним ремінцем через плече. Безкоштовно в Україну ця сумка не приїде. Доставка обійдеться від $ 35. До речі, аксесуари Gucci за популярністю на третьому місці після Armani і Prada.

Багато жінок-депутати для першого урочистого засідання вибрали одяг білого кольору. Традиційно в білому була 58-річна Юлія Тимошенко, лідер “Батьківщини, а її соратник 31-річна Олена Шкрум наділа костюм молочного кольору. 36-річна Олена Мошенець зі ” Слуги народу “прийшла в мереживній білій сукні. А ще в білому піджаку американського бренду Ralph Lauren засвітилася в парламенті 38-річна Леся Забуранна (СН). Коштує такий близько $ 250.