Правоохоронці розслідують покупку приміщень Львівської нафтомаслозаводу за зниженою в сім разів ціною компанією депутата Львівської обласної ради Тетяни Бей. Про це редакція 368.Медіа дізналася з матеріалів кримінального провадження,передає Корупція.Інфо.

Популярне: Аж очі на лоба лізуть! Скандальні чиновники попались на захмарному хабарі. Ви стільки грошей навть по телевізору не бачили

З 2015 року львівська поліція розслідує розкрадання понад 1,2 млн гривень посадовими особами ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» (ч. 1 ст. 191 КК). Про це поліцейські дізналися з повідомлення місцевої податкової інспекції. Під час розслідування до правоохоронців звернувся директор компанії «Техномаст» із заявою про можливі незаконні дії арбітражного керуючого заводу під час його ліквідації.

У серпні 2015 року ліквідатор заводу Андрій Стадник продав майже 1175 кв.м. приміщень за адресою вул. Б. Хмельницького, 207 за 1,17 млн ​​гривень, тобтоза 995 грн/кв.м. Слідчі проаналізували ціни на покупку таких же приміщень в районі Львівського нафтомаслозаводу і дізналися, що ціна одного квадратного метра – приблизно сім тисяч гривень. Таким чином, держава і акціонери недоотримали понад семи мільйонів гривень на продажу заводу.

Приміщення заводу по такій малій ціні купила компанія «Медбуд-Леополіс», власниками якої є депутат Львівської обласної ради від «громадянських позиції» Тетяна Бей та її партнер по життю американець Крістофер Пітер Фусскас.

Поліція розслідує дії ліквідатора ВАТ «ЛІНМЗ» Андрія Стадника за фактом службового підроблення документів із заниженою ціною на приміщення заводу (ч. 1 ст. 366 КК).