Білоруський співак Василь Бущик, більш відомий під псевдонімом Леонардо, помер у віці 35 років на сцені при дивних обставинах. На даний момент причину його смерті встановлюють експерти.

Як повідомив помічник 35-річного артиста Едгар Ширко, співак знаходився на сцені і несподівано впав на підлогу. Як заявляють знайомі співака, під час виступу його вдарило струмом від мікрофона.

"Лео проводив презентацію в санаторії" Придніпровський ", який знаходиться в Рогачевському районі. Під час презентації все і сталося. Леонардо якраз проводив свою в обід, в їдальні санаторію, близько 13:00. Він взяв мікрофон – і впав на підлогу без свідомості . Перестав дихати ", – згадує Едгар Ширко.Ширко каже, що відразу викликали швидку. Лікарі їхали близько 15 хвилин. Потім близько півгодини намагалися реанімувати співака, але безрезультатно. Констатували смерть.

"Про те, що його вдарило струмом – це поки не точно. Але, напевно, це і було причиною. Адже людина була здорова, – стежив за собою, не мав проблем із серцем, з тиском … Тіло забрала міліція. Будуть робити розтин, і точну причину смерті повідомлять вже пізніше ", – розповів помічник співака, пише" Наша Нива ".

Леонардо був уродженцем Барановичів. Він колишній бек-вокаліст Ірини Дорофєєвої, але близько двох років тому вирішив зайнятися сольною кар'єрою. У наступному році співак планував випустити перший сольний альбом.

Також він був учасником багатьох проектів для молодих вокалістів в Білорусі і в Україні, таких як "Народна зірка України", "Голос", "Академія талантів", "Фактор А".