Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air готова повноцінно повернутися в Україну в цьому році, повідомив в інтерв'ю Espreso міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Корупція.Інфо.

"Війна вносить корективи. У той же час ми зараз маємо досить суттєве зростання внутрішніх перевезень, є дуже непоганий зростання транзитних перевезень через аеропорт "Бориспіль", він все більше і більше стає дійсно хабом, маємо високу зацікавленість з боку іноземних компаній, які готові заходити і на український ринок", – сказав міністр.

За його словами, вхід на український ринок найбільшого європейського лоукостера Wizz Air можливий в цьому році, декларують свої наміри і американські авіакомпанії.

Нагадаємо, що 20 квітня минулого року Wizz Air Ukraine припинила свою діяльність. У компанії заявили, що прийняли таке рішення "через тривалу напруженості в Східній Україні, девальвації і нестійкості української гривні, обмеження платежів постачальникам у зв'язку з контролем за іноземною валютою та невизначеності нових порядків для авіації і обмежень, які можуть бути цим викликані". Після відходу Wizz Air Ukraine 8 рейсів в Україну та з України почала виконувати Wizz Air Hungary.

Раніше повідомлялося, що на український ринок авіаперевезень може прийти найбільший в Європі лоукостер Ryanair.