вязниця, тюрма

Київський районний суд Харкова виніс обвинувальний вирок 31-річному жителю міста, обвинуваченого в спробі підірвати будівлю об'єднаного Московського і Київського райвійськкомату в лютому 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, передає Корупція Інфо


Чоловік визнаний винним за ч. 3 ст. 15 і ч. 2 ст. 258 (замах на терористичний акт за попередньою змовою групою осіб) Уголовноо кодексу України.


"Він скоїв правопорушення, перебуваючи на випробувальному терміні за вчинення злочину проти власності, масові заворушення та незаконне поводження зі зброєю. Суд засудив його до семи років позбавлення волі", – йдеться в повідомленні прес-служби.


Слідчі встановили, що взимку минулого року безробітний чоловік через свого знайомого вийшов на замовника терористичних актів на території Харкова.


За винагороду в 50 тис. руб. (близько 18 тис. грн) він разом з напарником погодився підірвати один з райвійськкоматів міста. Для цього він виготовив саморобний вибуховий пристрій.
Однак підірвати будівлю не вдалося. 5 лютого 2015-го опівночі працівники СБУ затримали терориста, який прямував у райвійськкомат з вибуховим пристроєм, і попередили теракт.
У суді обвинувачений визнав свою провину, пояснивши, що йому потрібні були гроші для виїзду за кордон.
Вирок суду ще не вступив в законну силу і може бути оскаржений в апеляційному порядку.