хол

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький назвав весь склад Кабміну головними "клієнтами" прокуратури.

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу", передає Корупція Інфо

Він розповів, що у законі "Про прокуратуру" передбачена зарплата рядового прокурора (Антикорупційної прокуратури) у близько 50 тисяч гривень на місяць.

"У керівників зарплата визначена у розмірі близько 60 тисяч, у начальників управлінь — 65 тисяч, у мене біля 80 тисяч. Це суми вже з урахуванням різних надбавок", — зазначив Холодницький.

Натомість Кабмін у проекті бюджету на 2016 рік не передбачив такого фінансування для Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП).

Тобто, нас фінансуватимуть як звичайний департамент Генпрокуратури, а наші слідчі будуть отримувати 7-8 тисяч на місяць… З такими зарплатами я не зможу мотивувати людей, які займатимуться мільярдними аферами. Що я скажу?
— пояснив антикорупційний прокурор.

За його словами, така ситуація може свідчити про бажання чиновників завалити роботу новостворених антикорупційних органів.

"Коли на повну силу запрацюють НАБУ і САП, почнеться ланцюгова реакція… Напевно, хтось не хоче, щоб ми цим займалися. Знаєте, фактично, весь склад Кабміну — це наші потенційні клієнти. Всі. Від прем'єра і міністрів, до їх замів, розумієте?" — сказав Холодницький.