Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що він би не присвоїв звання Героя України Олександру Усику, який переміг Мурата Гассіева у важкому поєдинку в Москві. Тому що боксеру воно і не потрібно. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Поясню чому. Він не очікує геройського звання, досягаючи своїх професійних вершин. Також як і десятки тисяч спортсменів в різних видах спорту. Визнання – воно не в ордені. Ось у мене немає жодної державної нагороди і я себе набагато легше відчуваю. Якби зараз не дай бог Порошенко щось би присвоїв, то не взяв би. Від таких людей не хотів би брати. Але Усик, як людина, яка була впевнений в своїй перемозі, пішов, поборовся і переміг. Тим більше, він туди їхав не заробляти, а боротися ", – пояснив Гриценко.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Як повідомлялося раніше, в Москві український боксер Олександр Усик виграв поєдинок у росіянина Мурата Гассіева, завоювавши титул абсолютного чемпіона світу з боксу у важкій вазі. Після цього прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ініціюватиме присвоєння спортсмену звання Героя України. Усик розповів, що ще не чув про ідею присвоєння йому почесного звання.