Батьки на Рівненщині звинувачують лікарів у смерті свого первістка, тому що медики не зробили кесарів розтин.

Породілля благала врятувати її дитину, проте медперсонал більш ніж півдоби переконував, що вона зможе сама народити.

"Мені сказали, що не можна, що сама народжу. –"Що ми напишемо? Що ти не можеш просто народити, що у тебе немає сил", – розповіла породілля Наталя Царук.

Її чоловік Роман розповів, що завіз дружину до лікарні ще вранці. Близько 15:00 вона просила медиків зробити кесарів. В результаті породіллі поставили крапельницю і сказали чекати далі, а вже після 21:00 Наталя не могла самостійно народити.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняЗа словами Романа, лікарі намагалися витягнути немовля вакуумом і "повиривали все на голові". У свою чергу, завідувачка родового відділення Ірина Піддубна вибачилася перед батьками, однак вину лікарів заперечувала. За її словами, вагітність у Наталії проходила добре, а дитина померла через важке кисневе голодування.

"Лікарі робили все, що могли, щоб було добре. Не завжди виходить зробити так, щоб було добре, на жаль. Вибачте, кесарів розтин робиться за показаннями. І не завжди його можна зробити тоді, коли б ми захотіли", –сказала вона.

Тепер в лікарні почали розслідування інциденту. У поліції відкрили справу щодо неналежного виконання зобов'язань медиками. Про смерть правоохоронці дізналися з соцмереж, тому що з лікарні їм не повідомили.‡агрузка...